Zaloguj | Pomoc | Kontakt
Logo Apstart.com
Polski
Lang
Banner Apstart.com Czym jest ApStart?

ApStart można określić mianem klienta aplikacji webowej. Od przeglądarek, które znasz, różni się on faktem, że dedykowany jest konkretnej aplikacji działającej on-line.
Program ApStart powstaje za każdym razem specjalnie pod kątem konkretnej aplikacji, którą ma wyświetlać. Dzięki temu jest możliwość nadania jej wielu indywidualnych cech, niemożliwych do wykorzystania poprzez aplikację on-line w tradycyjnej przeglądarce, a znanych dobrze programistom aplikacji „desktopowych”.

Wśród ww cech są m.in.: praca w tle, , automatyczny zapis plików, wyświetlanie komunikatów w tzw. chmurkach, tryb pełnoekranowy, chowanie kursora i wiele innych.

Przez powiązanie ApStart z daną aplikacją on-line, nadajesz jej charakter zbliżony do programu uruchamianego z poziomu systemu Windows. I tak też jest on kojarzony przez użytkownika.

Rezultaty działania ApStart można porównać do skórki nakładanej na aplikacje on-line i sprowadzania ich z wirtualnej przestrzeni internetu do twardego (dla użytkownika) gruntu systemu operacyjnego komputera.

Ty, jako Webmaster, dostajesz wachlarz możliwości customizacji i decydowania o wyglądzie Twojego programu lub gry. Możesz decydować o bardzo wielu parametrach okna (technicznych i wizualnych), co nada programowi indywidualny charakter i pozwoli na kierowanie działaniem oraz zaangażowanie użytkownika końcowego.


News
Opublikowana została aktualizacja w wersji 1.5.1.1.
Zaktualizowana została też wersja DEMO zachęcamy do zapoznania się z nowymi możliwościami.

Opublikowana została aktualizacja w wersji 1.5.0.1.
Zalecamy aktualizację ponieważ zostało dodane masę nowych funkcjonalności. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami TUTAJ

Opublikowana została aktualizacja w wersji 1.4.0.1.

Opublikowana została aktualizacja w wersji 1.3.2.2.
Fullscreen Button Tryb Pełnoekranowy.

Tryb pełnoekranowy pozwoli Ci stowrzyć zuepłnie nowe wrażenie.
Użytkownicy twojej aplikacji Internetowej lub gry zobaczą ją w zupełnie nowej odsłonie.

Z Apstart to proste, wystarczy zaznaczyć jedną opcję.
Kiosk button Infokiosk.

Stwórz własne aplikację na ekrany dotykowe. Do tej pory jako webmaster miałeś bardzo ograniczone możliwości ale Apstart To zmienia.
To wyjątkowo proste, włącz tryb pełnoekranowy i zaznacz "Ukryj kursor" i masz w pełni działąjący program Infokiosk. Możesz też zabronić zamykania okna i dla bezpieczeństwa użyć opcji Alwaysontop.

Aplikację tworzysz w czym chcesz HTML, PHP, ASP, Javascript a Apstart zrobi resztę.
Window button Tryb Okienkowy.

Dopasuj okno do swojej aplikacji.
Zmieniaj rozmiar, połżenie okna lub całkowicie usuń obramowanie i pasek tytułowy.

Korzystaj z funkcji które do tej pory nie były dostępne dla aplikacji Internetowych jak Ikona powiadomień, Dymki, zdalne zarządzanie komputerem i wiele innych.
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
© 2011 apstart.com All Rights Reserved. powered by Wise
Zobacz nasze pozostałe serwisy: HIV, Aids | Karcher | Blog IT | Free digital signage